Zpět na přehled Plný úvazek Prodej - odborný poradce

Asistent telefonního prodeje

Ucházet se o toto pracovní místo

O nás

Schachermayer, spol. s r.o. Prosperující obchodní společnost se zahraniční kapitálovou účastí, zabývající se obchodní činností s nábytkovým a stavebním kováním přijme kolegyni/kolegu na pozici asistent telefonního prodeje.

Náplň práce:

  • Vytváření a zakládání zakázek
  • Poskytování odborného poradenství (ideální zkušenost buď s nábytkovým kováním nebo stavebním kováním)
  • Vyřizování telefonních objednávek
  • Pravá ruka obchodních zástupců v terénu (má vždy 2 obchodní zástupce) – administrativní podpora
  • Řešení reklamací
  • Uvolňování zakázek ze systému (objednávky z webu, popřípadě od obchodních zástupců)
  • Péče o všechny zákazníky, kteří se dovolají přímo k němu (ne pouze zákazníci od jeho OZ)
  • Práce se SAP (znalost obrovskou výhodou – minimálně nutná znalost práce s PC na dobré úrovni)
  • Dennodenní komunikace s OZ, zákazníky, případně nákupním oddělením
  • Aktivní přístup k zákazníkům – nabídka i jiného zboží, než zákazník zrovna požaduje a objednává.

Co od Vás očekáváme:

  • Aktivní přístup
  • Práce s PC – základní znalosti (PC gramotnost)
  • Práce se SAP (není podmínkou)
  • Slušné vystupování, komunikativní typ
  • Min. okrajová znalost nábytkového kování, popřípadě stavebního kování (pokud nebude ani jedno je třeba zvážit zda je kandidát technicky nadaný nebo nadaná a nebál by se to rychle naučit).
  • Nutnost chtít se neustále vzdělávat – školení sortimentu je pravidelné během celého roku
  • Spolehlivost, bezúhonnost, loajalita
  • Důslednost, pečlivost
  • Zákazník je vždy na prvním místě.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou a různorodou práci na HPP
  • Pracovní doba PO – ČT 7:30 – 17:00    PÁ 7:30 – 13:00
  • 26 dní dovolené
  • 13 plat   ½ v červenci a ½ v prosinci – vždy 50% základní mzdy + osobního ohodnocení
  • 3% ze mzdy na důchodové pojištění po 6 odpracovaných měsících
  • Stravenky na jídlo – aktuálně v hodnotě 150 Kč za pracovní den ( 55 % platí zaměstnavatel, 45% zaměstnanec)
  • Narozeninové poukázky na kulturu
  • Roční odměny závislé na hospodářském výsledku společnosti ( 1 x ročně vyplácené v srpnu za předešlý rok – zaměstnanec musí být v pracovním poměru celý rok za který je odměna).
  • Možnost profesního růstu (obchodní zástupce, vedoucí pobočky)

Lokalita

Hostivice, Brno, Opava

Firma

Schachermayer, spol. s r.o.

Obor

Obchod, nákup a prodej zboží

Profese

Pracovní poměr

Plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva (HPP)

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Jazykové znalosti

Český jazyk (Pokročilý B2)

Benefity

Dovolená navíc, Finanční bonusy / prémie, 13., případně 14. plat, Firemní akce, Slevy na firemní zboží, Příspěvek na stravování, Příspěvek na spoření, Přátelské prostředí

Vaše kontaktní osoba

HR Česko

Žádost o volné pracovní místo s CV a telefonním číslem zašlete na:

Schachermayer, spol. s r.o.,
Personalistika
Průmyslová 1369
253 01 Hostivice

kariera@schachermayer.cz